نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به وظایف خطیر جمعیت هلال احمر گفت:
ملاك عدل و اقامه ی آن، قانون است ... و ملاك قانون، شرع است . مقام معظم رهبری

4 اسفند 1397

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به وظایف خطیر جمعیت هلال احمر گفت:

3189279.jpg

عباس صلاحی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی که با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد، گفت: برجام به حول و قوه‌ الهی، با کمک و حمایت‌های مردمی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت و نظارت مجلس شورای اسلامی به فرجامی خوش رسید، امید است در ادامه این موفقیت گام‌های همه‌جانبه‌ای برداشته شود.

عباس صلاحی افزود: معمولاً در کشورهای غربی، تودیع و معارفه مسئولان به معنای انتقال قدرت است، اما در کشور ما به معنای انتقال پرچم از دست سرداری به سردار دیگر در جهت خدمت به مردم است.

وی با توجه به اهمیت سازمان هلال احمر و وظایف هشت‌گانه این سازمان، گفت: به وضوح شاهد بودیم که در مسائل مختلف و سوانح و بلایای مختلف، این سازمان در حوزه امدادرسانی همواره حضور پررنگی داشته است.

صلاحی تصریح کرد: در قبال وظایف سازمان هلال احمر؛ مجلس شورای اسلامی در قالب برنامه های کمیسیون بهداشت و درمان، کمیسیون اجتماعی و فراکسیون هلال‌احمر موظفند در راستای یاری رساندن به حوزه‌های مختلف امداد و نجات و بویژه تخصیص اعتبارات به این سازمان یاریگر مسئولان جمعیت هلال احمر باشند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فعالیت استان مرکزی در حوزه امداد و نجات را در جای‌جای این استان مشهود دانست و گفت: امید است با انتصاب‌های جدید همچنان شاهد برداشته شدن گام‌های بلندی در جهت تحقق اهداف توسعه‌ای استان باشیم.