ضرورت شفاف سازی رقم دقیق بازگشت دارایی‌های بلوکه شده
ملاك عدل و اقامه ی آن، قانون است ... و ملاك قانون، شرع است . مقام معظم رهبری

30 دی 1397

صلاحی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

ضرورت شفاف سازی رقم دقیق بازگشت دارایی‌های بلوکه شده

1539587.jpg

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس صلاحی ، در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به رئیس جمهور در مورد رقم دقیق بازگشت دارایی های بلوکه شده به کشور و اینکه این دارایی ها در چه محلی هزینه شده تذکرداد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری به رئیس جمهور افزود: اعتبارات ماده 180 علی رغم برنامه ریزی جهت حل مشکلات تحقق نیافته و باعث تبعات اجتماعی در حوزه انتخابیه شده است.

صلاحی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رویه ناپسند تغییر مدیران این وزارتخانه در پایان سال تحصیلی تذکر داد و افزود: متأسفانه دستورات وزیر و معاونین توسط مدیرکل سیاسی کار استان اجرا نمی شود.

وی به وزیر کشور در مورد تعلل در ارتقاء روستای تلخاب فراهان به شهر و تشکیل بخش جدید رودبار در شهرستان تفرش تذکر داد.

صلاحی در تذکری به وزیر علوم و تحقیقات در مورد وضعیت اسفبار دانشگاه تفرش که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مورد سوال قرار گرفته است ادامه داد: هنوز اقدامی جهت رفع مشکلات صورت نگرفته علاوه بر آن نارضایتی از رئیس دانشگاه و مدیریت ضعیف ایشان مزید بر علت شده که باید هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی شود.

وی به وزیر نفت در خصوص تسریع عملیات گازرسانی روستاهای بخش مرکزی شهر تفرش تذکر داد.

صلاحی همچنین به هیأت رئیسه مجلس جهت عدم قرائت گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران در صحن علنی تذکرداد.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار بهسازی روکش آسفالت تفرش به رودبار و تکمیل پل زیرگذر تفرش شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجل شورای اسلامی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال باید دقیقا بررسی شود شبه اعمال نفوذ در این انتخابات وجود دارد و تنها جای رئیس و نایب رئیس تغییر پیدا کرده است.